Rozwijasz swój biznes i pomagasz najsłabszym

Organizując konferencję, szkolenie, seminarium, spotkanie biznesowe, szukasz odpowiedniego miejsca, które zadowoli Ciebie i Twoich klientów. Oferta w Warszawie jest ogromna! Ale Warszawskie Zacisze to miejsce wyjątkowe. Powstało z miłości – dzięki hojnej darowiźnie pana Tadeusza Dąbrowskiego Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci wybudowała obiekt, który stał się Centrum Naukowo-Szkoleniowym, gdzie Fundacja WHD organizuje kursy dla lekarzy i studentów medycyny, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem na temat pediatrycznej opieki paliatywnej.

W 2022 roku w miejscu tym utworzono centrum konferencyjne Warszawskie Zacisze, przeznaczając część powierzchni na wynajem, z założeniem, że cały przychód przeznaczany jest na działalność prowadzonych przez Fundację WHD hospicjum domowego dla dzieci oraz hospicjum perinatalnego.

Wynajmując sale konferencyjne w Warszawskim Zaciszu, masz szansę wesprzeć pacjentów hospicjum, bo każda wydana przez Ciebie złotówka zasili jego budżet. Jeśli bliska Ci jest idea Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, wybierz Warszawskie Zacisze – zorganizuj swoje wydarzenie w nowoczesnym obiekcie położonym wśród zieleni, gdzie Twoi klienci poczują się komfortowo, a Ty będziesz mieć pewność, że rozwijając swój biznes, pomagasz najsłabszym.